kalp

Kızlarla Sohbet Odaları

Kızlarla sohbet ortamı sizler için hazırlandı ve faaliyete girdi. Tazı tut tavşan kaç önermesi yazmaya çalışacağım yazı için adete biçilmiş kaftan mahiyetinde olacaktır. İster günlük yaşamda olsun ister sanal alemde olsun. Genellikle kızlar kaçar erkekler kovalar. Yani erkek burda tazı kızlar ise tavşan oluyorlar. Ne hikmetse özellikle sanal sohbet sitelerinde ve chat aleminde bu durum çokça karşımıza çıkmaktadır.

Bir bayanla bir kızla tanışmak, arkadaş olmak için erkekler neredeyse birbirleri ile kavga edeceklerdir. İşin acıklı ve güldürücü tarafı ise bunu yapan erkekler karşılarında nasıl bir kız var güzel mi çirkin mi kör mü topal mı demeden nefes alsın yeter mantığıyla hareketle ederek uçkurlarının peşine düşmektedirler. Durum böyle olunca karşıdaki bayan sözde bu ilgiden rahatsız olduğunu belli eden tepkiler vererek sapıkça davranan o erkekleri kovmaya ya da onlara hakaret etmeye başlar.

Sanal Odalarda Kizlarla Sohbet

Düşünsenize günlük yaşamda yüzüne bakılmayan bir bayanın sanaldaki popülerliğine. Bir çirkin ya da kötü v.s. olan bir kız sanaldaki yalancı dünyada erkeklerin göz bebeği konumuna gelir.

Bunu durum verdiği keyif ve mutluluk herhalde başka hiçbir şeyle anlatılamaz bu bayanlar için. Yani işin özü kızlar erkekleri iteklemiş gibi gözükerek bir yandan da bu ilgiden başları dönmektedir. Buda sanal alemin verdiği bir illüzyondur. Sanalda kızlarla sohbet etmek niyetinde olan erkekler bu durumun farkında olsalar yokluk içinde oldukları için hayvansal iç güdülerine engel olamamaktadırlar. Kızlarla sohbet olsun erkekler sohbet olsun her ne olursa olsun insan ne ararsa karşısına o çıkacaktır. Aradınığınızı bulmanız dileğiyle.

quote

Bir önceki yazımda « yazım var.


yazar
eye 66 Okundu
time 16 Nisan, 2023
yorum yorum yok
link Chat, Muhabbet Odalari, Sohbet

kalp

Kızlarla Sohbet Odaları İle Benzer Yazılar

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Siteleri Arayışları Avrupa

yorumyorum yok
devamı
Sohbetinkalbi Chat Sohbet Sitesi

Sohbetinkalbi Chat Sohbet Sitesi İnternet

yorumyorum yok
devamı
Eğlenceli Chat Odaları

İnternet üzerinden muhabbet ve sohbet

yorumyorum yok
devamı
kalp

Kızlarla Sohbet Odaları İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!