kalp

Kurallar

Kurallarımız

Delisohbet.net olarak siz değerli misafirlerimize daha kaliteli ve seviyeli hizmet verebilmek adına bazı kurallar uygulamak durumundayız. Bu kuralların oluşturulması ve uyulması, aynı zamanda sevgi ve saygı dolu bir sohbet ortamının oluşabilmesi için oldukça önemlidir. Bu kapsamda her üyemizin bu kurallar çerçevesinde hareket etmesi ve kurallara uygun olarak hareket etmesi, platformun sorunsuz kullanılması için zorunludur. İşte Delisohbet.net olarak sizler için hazırlamış olduğumuz kurallarımız;

 1. Platformumuzda genel toplum değerleri olarak kabul edilen tüm kurallar geçerlidir ve bu kurallara tüm üyelerin uyması gerekmektedir.
 2. Devlet büyükleri ile ilgili olarak küfür, hakaret ya da karalamaya neden olabilecek davranışların yapılması yasaktır.
 3. Siyasi parti, ırk, din, mezhep propagandası yapmak ve hakaret etmek kesinlikle yasaktır. Ayrıca bu unsurlar ile ilgili olarak argo sözler kullanmak ya da belden aşağı şaka yapmak yasaktır.
 4. Ürün tanıtımı, ticari reklam kampanyaları ve ürün satışı yapılması yasaktır. Ayrıca bu tür ürünlerle ilgili olarak bilgi vermek ya da fikir sormakta yasaktır.
 5. Üyeler arasında birbirlerini rahatsız edici davranışlarda bulunulması yasaktır. Bu kapsamda üyelerin birbirleriyle ya da farklı kullanıcılarla ilgili olarak olumsuz yorum yapmak, rahatsız etmek ya da tacizde bulunmak yasaktır.
 6. Konuşmalarınız ya da yazışmalarınız sırasında argo kelimeler veya küfür içerikli kelimeler kullanmak yasaktır.
 7. Üyeler arasında cinsel içerikli konuşmalar ve mesajlaşmalar yasaktır.
 8. Argo ya da küfür içerikli kullanıcı isimleri kullanmak yasaktır. Bununla birlikte farlı kullanıcılara ait olan ya da benzerleri şeklinde algılanabilecek kullanıcı isimleri kullanmak yasaktır.
 9. Delisohbet.net sitesi olarak sizlere daha iyi bir sohbet ortamı oluşturabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizlerin de sitemizi bu amaçlar dışında kullanmamanız gerekmektedir. Kullanıcıların birbirleri ile yaptıkları konuşmalarda sevgi ve saygı çerçevesinde olmaları gerekmektedir.
 10. Sitemizde verilen tüm hizmetler tamamen ücretsizdir. Bu kapsamda sitemiz adına sizlerden para ya da benzeri değerli unsurlardan herhangi birisini talep edenlere itibar etmemelisiniz.
 11. Kişisel bilgilerin paylaşılmaması gerekmektedir. Bununla birlikte kişisel bilgilerin paylaşılması durumunda sitemiz sorumlu tutulamayacaktır.
 12. Sohbet ettiğiniz kişilere kesinlikle kişisel bilgileriniz başta olmak üzere facebook, mail, telefon vb. kişisel bilgilerinizi vermeniz yasaktır.
 13. Sadece büyük harfler kullanılarak yazışmak yasaktır. Bu durum İnternet yazışmalarında sinirli ve bağırarak konuşmak anlamına geleceğinden dolayı yasaklanmıştır.
 14. Site yöneticileri ile tartışmak yasaktır.
error: Content is protected !!