kalp

Seviyeli Sohbet Siteleri

Uzun vadede siteye muhakkak zarar veren bu yöntemi asla tasvip etmiyoruz. İyi bir sohbet sitesinde olması gereken niteliklerin başında da seviye ilk planda gelmelidir.

Sitedeki tanıtım yazılarının arasına aslı astarı olmayan insanların şuh resimlerini ekleyip altına da hiç var olmayan çekici isimleri “İzmirli Arzu” gibi koyup insanları aldatmakla da maalesef bu sistem yürümez. Geçici bir trafik sağlanabilir ama asla gelecek vadeden bir iş olmaz.

Farklı düşüncelerde Chat Odaları insanlar elbette vardır ve hep de olacaktır. Bizim sohbet denilince aklımıza gelen, düzeyli, neşeli, kahkahası bol, kişilik haklarına saygılı ortamlar geliyor. İyi bir sohbet sitesi için, toplumuzda pek fazla rağbet görmeyen edebi değerlere saygılı bir nesil gereklidir.

Dürüst bir yönetim anlayışı gerekli, Siteye üye olmanıza gerek yok ama kullanıcı adınızı muhakkak şifreleyiniz. Çünkü sitenin müdavimi olacaksınız, orada vakit geçireceksiniz, tanınacaksınız. Evre kameralar açılacak, görsellik olarak birbirinizi beğenme aşamasına geçeceksiniz.

Bir müddet sonra yakınlaşmalar başlar, kızlar sizi tartmıştır, aşağı yukarı sizin hakkınızda bir fikir edinmiş olacaklardır. Kaba konuşan birini reelde de sanalda da kimse sevmez. Eğer kabul ederse 1. 2. Ortam müsaitse, biraz da konuşma kabiliyetiniz varsa sohbet odalarında kendinize uygun bir arkadaş edinebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken katılımcısı bol bir Bedava Sohbet sitesi bulacaksınız.

Sizde sohbet sitesinde kim var, kimin erkek ya da kız arkadaşı var, kim evli kim bekâr biliyorsunuz. Evreyi geçmiş olacaksınız. Evre arkadaşlık için Güzel Sohbet yarınki yazımda detaylara ulaşabilirsiniz.

Kemal Sunal’ın filmindeki gibi yazdıklarımı harfiyen yapmak zorunda değilsiniz, sadece bazı tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Hiç bir kimsenin özel odasına gidip saçma sapan tekliflerde bulunmayacaksınız, başlamadan kaybedersiniz. Her zaman sakin, kibar ve centilmen olacaksınız. O işin en zor kısmıdır,

2. Yalnız şunu unutmayın ki, bayanlar bu konuda erkeklerden çok daha zekidir. Ancak, aklıma rahmetlik Kemal Sunal’ın bir filmi geliyor, filimde Kemal Sunal kız arkadaş edinebilmek için bir kitap alıyor ve o kitap da ne yazıyorsa onu uygulamaya çalışıyordu. 

https://www.sohbetkalbi.net

quote

Bir önceki yazımda « yazım var.kalp

Seviyeli Sohbet Siteleri İle Benzer Yazılar

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Siteleri Arayışları Avrupa

yorumyorum yok
devamı
Sohbetinkalbi Chat Sohbet Sitesi

Sohbetinkalbi Chat Sohbet Sitesi İnternet

yorumyorum yok
devamı
Eğlenceli Chat Odaları

İnternet üzerinden muhabbet ve sohbet

yorumyorum yok
devamı
kalp

Seviyeli Sohbet Siteleri İçin Yapılan Yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!