kalp
arka plan resmi

SSS (Sık Sorulan Sorular)

Sık sorulan sorular size yardım öncesi ipucları verir.

Sohbet girişinizi tamamladıktan sonra /ns register şifre email komutu ile nick kayıt edebilirsiniz.

Hayır. Sitemizde ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir kota yada sınırlandırma da yoktur, yazılı ve üyeliksiz olarak günün tüm saatleri canınız ne zaman isterse giriş yaparak, muhabbet keyfi yapabilirsiniz.

Sitemize farklı bir nick ile bağlanıp #Operhelp kanalından destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu konuda yetkili yöneticilerimiz sizlerin sorununuza en kısa sürede çözüm sağlayacaktır.

Evet. Sitemiz 18 yaş ve üstü kullanıcılar için geçerlidir. Reşit olmayan bireylere asla önermiyoruz.

Bu konuda sistem içinde geçirdiğiniz süre, yani online durumuz ve sohbet akışı üzerinden sunucuya olan katkınız doğrultusunda zaman içerisinde üst yönetime girmeye hak kazanabilirsiniz. Bilgi, plaforma olan ilginiz ve tüm becerileriniz akabinde adım adım yükselebilirsiniz.

Bir kullanıcı engellemek için /ignore nick komutunu kullanmanız yeterlidir.

Anasayfa üzerindeki sohbet girişi panelini kullanın. Bir nick yazın varsa şifenizi yazın ve sohbete başla butonunu tıklayın.

Yönetimin bilgisi dahilinde kendinize özel bir sohbet odası açabilir ve kullanabilirsiniz.

Herhangi bir üye işlemi ve kayıt olmadan da sohbet edebilirsiniz. Sadece kendinize ait bir nickinizin olmasını istiyorsanız kayıt edebilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı adınız olmadan da sohbet girişini yapabilirsiniz.

Kayıt ettiğiniz nick bir dahaki kullanımına kadar 41 gün koruma altındadır. 41 gün kullanmazsanız nick kaydınız kendiliğinden düşer. Nasıl sileçeğinize komutlar sayfasından bakabilirsiniz.
error: Content is protected !!