kalp

Gizlilik Koşulları

Delisohbet.net, gizliliğinize saygı duyar ve bu gizlilik politikası aracılığıyla onu korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı, sakladığımızı, paylaştığımızı ve koruduğumuzu açıklamaktadır.
Bu politika, diğer uygulamalar veya web siteleri veya bağlantı verebilecek herhangi bir uygulama veya içerik (reklamlar dahil) dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü taraf tarafından çevrimdışı olarak toplanan bilgiler için geçerli değildir.
Sitemiz, 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir ve ebeveyn izni olmadan 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamayız. 13 yaşın altındaysanız, sitede herhangi bir bilgi kullanmayın veya vermeyin. Ebeveyn izni olmadan 13 yaşın altındaki bir çocuktan kişisel bilgi topladığımızı veya aldığımızı öğrenirsek, bu bilgileri sileceğiz. Ebeveyn izni olmadan 13 yaşın altındaki bir çocuktan herhangi bir bilgi alabileceğimize inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Kişisel bilgilerinizi kazara kaybolmaya veya yetkisiz erişime, kullanıma, değiştirmeye veya ifşaya karşı korumak için tasarlanmış önlemler uyguluyoruz. Ancak bilgilerinizin güvenliği size bağlıdır. Kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi korumanızı ve sitenin diğer kullanıcıları tarafından görüntülenebilecek halka açık alanlarında bilgi verirken dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.
Ne yazık ki internet ve mobil platformlar üzerinden bilgi aktarımı tamamen güvenli değil. Bundan dolayı kimseye sizinle ilgili özel ve kişisel bilgilerinizi vermemelisiniz. Bu bilgiler hangi sıfatla isteniyor olursa olsun kesinlikle bu konuda taviz vermemelisiniz.
Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Kişisel bilgilerinizi kullanma şeklimizde önemli değişiklikler yaparsak, yeni gizlilik politikasını bu sayfada yayınlayacağız. Değişiklikler yaptıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır, bu nedenle güncellemeler için lütfen bu politikayı periyodik olarak kontrol edin. Bu Gizlilik Politikasının en son revize edildiği tarih, sayfanın üst kısmında belirtilir. Herhangi bir değişikliği kontrol etmek için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak ziyaret etmekten sorumlusunuz.

error: Content is protected !!